Aktualny kurs akcji:

Śnieżka zaprasza na kino samochodowe w Brzeźnicy

Już 2 września premiera „Mobilnego Kina Letniego Gminy Dębica” w wydaniu samochodowym. Śnieżka – partner strategiczny wydarzenia – zaprasza przed budynek w Brzeźnicy na pełne dobrego humoru filmowe pożegnanie wakacji. Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowano darmowy popcorn oraz pakiety testerów farb. Na niezmotoryzowanych i chętnych czekać będą również leżaki.

Lokalne wsparcie przez Śnieżkę seansów w plenerze to już wieloletnia tradycja – dotychczasowe projekcje były realizowane we współpracy z dębickim Domem Kultury Śnieżka. Tym razem dzięki współpracy z Gminą Dębica firma zaprasza na nową formułę filmowych pokazów pod chmurką, czyli pierwsze w regionie kino samochodowe.

Dla widzów przygotowano film „Sposób na teściową”. Komedia w gwiazdorskiej obsadzie zawita na plenerowym ekranie w sobotę 2 września, o godz. 20:00. To świetny wybór na wieczór w gronie rodziny i znajomych!

Jak przystało na kino samochodowe, seans będzie można oglądać z fotela własnego auta. Wydarzenie odbędzie się na parkingu –przed budynkiem Śnieżki, pod adresem ul. Dębicka 44 w Brzeźnicy. Co istotne, spotkanie będzie otwarte dla wszystkich, nie tylko zmotoryzowanych widzów – ponieważ na miejscu dostępne będą również kolorowe leżaki.

Organizatorzy zadbali o dobrą widoczność dla wszystkich. Dla kabrioletów zarezerwowano drugi rząd przed ekranem. Kolejne szeregi zajmą inne samochody, a SUV-y zostaną zaparkowane jako ostatnie. Miłośnicy filmowej rozrywki otrzymają darmowy popcorn i testery farb Śnieżki.

Organizatorem akcji „Mobilne Kino Letnie Gminy Dębica” jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. Śnieżka jest partnerem strategicznym seansu w Brzeźnicy.