Aktualny kurs akcji:

Konkursy z nagrodami na sierpniowych pokazach filmowych w Dębicy

Wakacyjne „Kino letnie” w Dębicy dotarło już do półmetka, a to oznacza, że przyszedł czas na pokazy familijne. W każdy sierpniowy piątek widzowie będą mogli cieszyć się spotkaniami ze znanymi filmowymi bohaterami na rodzinnych seansach. Dodatkową atrakcją będą konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Śnieżkę. Do wygrania m.in.: wakacyjne kolorowe ręczniki, słuchawki, powerbanki i zestawy gadżetów.

Kinomani z Dębicy i okolic spędzali wakacyjne wieczory śledząc akcje filmów w gwiazdorskiej obsadzie. Lipcowe projekcje polskich i zagranicznych komedii cieszyły się dużym zainteresowaniem. Miłośnicy kina pod chmurką w drugim miesiącu wakacji ponownie będą spotykać się w każdy piątek w parku przy Domu Kultury Śnieżka.

Sierpniowy cykl pokazów rozpocznie film familijno-przygodowy „Ratunku, zmniejszyłem przyjaciół”. Rodzinne seanse będą się rozpoczynać nieco wcześniej niż w lipcu – od godziny 20:30.

Uczestnicy będą mogli również spróbować swoich sił w quizach. Aby wziąć w nich udział wystarczy mieć ze sobą smartfon i odpowiedzieć za jego pośrednictwem na „kolorowe pytania”. Na każdym sierpniowym seansie zostaną wyłonieni laureaci, którzy otrzymają nagrody – zestawy upominków, ufundowanych przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Organizatorem akcji „Kino letnie” jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Partnerem strategicznym współfinansującym seanse i nagrody jest Śnieżka, która wspiera inicjatywę od 2016 roku.

Daty piątkowych seansów w sierpniu – każdorazowo od godz. 20:30:

  • „Ratunku, zmniejszyłem przyjaciół” – 4 sierpnia
  • „Czworo dzieci i coś” – 11 sierpnia
  • „Śnieżka i fantastyczna siódemka” – 18 sierpnia
  • „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica” – 25 sierpnia