Aktualny kurs akcji:

Edukujemy nasz zespół z tematyki ESG

ESG, zrównoważony rozwój, obszary priorytetowe strategii to tematy, które w formie szkoleniowej udostępniliśmy naszemu zespołowi. A to wszystko dzięki interaktywnym autorskim webinarom, z którymi dotychczas dotarliśmy już do około 90% naszych pracowników, zarówno tych administracyjnych, jak i liniowych.

Zależało nam, żeby wszyscy pracownicy byli ambasadorami naszej strategii i utożsamiali się z wyznaczonymi celami. Celów operacyjnych jest aż 71 i można powiedzieć, że dotyczą niemal każdego obszaru w firmie. Nie da się mówić o Strategii Zrównoważonego Rozwoju Śnieżki 2023+ bez merytorycznego wprowadzenia w temat. Dlatego też, korzystając z wiedzy naszych wewnętrznych ekspertów, nagraliśmy dwa webinary. W pierwszym tłumaczymy krótko, co kryje się pod akronimem ESG i dlaczego firmy zajmują się tym tematem. Drugi natomiast jest poświęcony Strategii Zrównoważonego Rozwoju Śnieżki 2023+: przybliża proces jej tworzenia, a także filary, obszary priorytetowe i wybrane cele.

Szkolenia zaczęliśmy w 2022 roku od kadry zarządzającej, a zakończyliśmy w maju tego roku. Ciekawa i interaktywna forma webinarów pomogła nam dotrzeć do ok. 90% pracowników firmy.

 

Zachęcamy do obejrzenia.

Webinar 1: Wprowadzenie do ESG

Webinar 2: Strategia Zrównoważonego Rozwoju Śnieżki 2023+

 

<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/home/users/sniezka/public_html/grupasniezka/wp-content/themes/wp-bootstrap-gulp/modules/responsive-image.php</b> on line <b>43</b><br />