Aktualny kurs akcji:

Podsumowanie konkursu Śnieżki dla najmłodszych fanów kina

W piątek 27 sierpnia pożegnaliśmy wakacje na ostatnim w tym roku seansie „Kina Letniego”. Cotygodniowe projekcje ponownie uprzyjemniały letnie wieczory mieszkańcom Dębicy i okolic. Małym widzom za to atrakcyjne nagrody w konkursie plastycznym Śnieżki umilą również powrót do szkół.

Podczas tegorocznej odsłony „Kina Letniego” wyświetlono w sumie dziewięć różnych produkcji. Podobnie jak rok temu widzowie mogli wypocząć podczas pokazów na leżakach w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Lipiec poświęcony był godnym uwagi filmom kina polskiego, a sierpień – seansom familijnym, które przyciągnęły przed ekran pod chmurką małych kinomanów.

Dodatkową atrakcją był konkurs plastyczny Kino Latem Malowane, zorganizowany przez Śnieżkę. Wręczenie nagród dla najmłodszych entuzjastów kina odbyło się podczas kończącego cykl spotkania. Organizatorzy wybrali w sumie 12 zwycięzców. Dziewięciu wyróżnionych nagrodzono letnimi leżakami i zestawami gadżetów. Laureaci nagród głównych, poza gadżetami, otrzymali vouchery na kolorowe metamorfozy swoich pokoi, czyli na zestawy farb Śnieżka Plamoodporna, doskonale sprawdzających się w dziecięcych przestrzeniach. Największą nagrodą jest jednak to, że wszystkie wyróżnione prace będzie można oglądać w jednym z kalendarzy Śnieżki na kolejny rok. Publikacja będzie rozdawana w ramach inicjatyw społecznych Śnieżki.

Jak co roku jest nam niezwykle miło być częścią Kina Letniego. To radosna inicjatywa, pozostawiająca miłe wspomnienia na cały rok. To także stały już element w repertuarze letnich wydarzeń w Dębicy, gromadzący co roku okolicznych miłośników kina. Mamy nadzieję, że nagrody konkursowe sprawią dzieciom wiele radości, a kalendarz, w którym opublikujemy zwycięskie prace, będzie znakomitym wspomnieniem filmowego lata

Aleksandra Małozięć dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Śnieżka SA

„Kino Letnie” organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Partnerem strategicznym współfinansującym seanse, a także organizatorem konkursu plastycznego, jest Śnieżka SA, która wspiera inicjatywę od 2016 roku.