Aktualny kurs akcji:

Miłośnicy kina z nagrodami od Śnieżki

Przez ostatnie dwa miesiące do parku położonego przy Domu Kultury Śnieżka w Dębicy licznie przybywali wielbiciele zarówno polskiej, jak i zagranicznej kinematografii. „Kino letnie” dobiegło końca, ale w pamięci uczestników na długo pozostanie atmosfera seansów pod gołym niebem oraz emocje związane z konkursem z atrakcyjnymi nagrodami, o które po raz kolejny zadbała Śnieżka.

Pokazy filmowe „pod chmurką” odbywały się w każdy wakacyjny piątek. Wybór filmów był imponujący – w repertuarze znalazły się zarówno komedie, dramaty, jak i film wojenny. W lipcu królowały polskie produkcje, m.in. „Pech to nie grzech” oraz „Legiony”, a w sierpniu prym wiodło kino familijne, w tym filmy takie jak „Cudowny chłopak” czy „Mój przyjaciel orzeł”. Podczas seansów można było nie tylko odprężyć się na wygodnych leżakach ustawionych w bezpiecznych odstępach, ale także powalczyć o nagrody ufundowane przez Śnieżkę.

Tegoroczna edycja „Kina letniego” była dla nas wyjątkowa. W obecnej sytuacji seanse na świeżym powietrzu to szczególnie preferowana przez wszystkich forma spędzenia wolnego czasu. Wraz z organizatorami dołożyliśmy wszelkich starań, aby uczestnicy czuli się dobrze i jak było widać po frekwencji, udało się stworzyć bardzo przyjazną atmosferę. Cieszymy się także, że po raz kolejny mogliśmy wręczyć nagrody.

Aleksandra Małozięć yrektor ds. komunikacji korporacyjnej FFIL Śnieżka SA

Także formuła konkursu została dopasowana do aktualnych warunków – odbywał się on online. Aby wziąć w nim udział, wystarczyło zrobić zdjęcie, opublikować je z hashtagiem #kinoletniezesniezka na Facebooku oraz dodać opis zawierający odpowiedź na pytanie: „Za co lubisz Kino letnie?”.
Najciekawsze posty zostały nagrodzone farbami Śnieżka Plamoodporna na letnie malowanie oraz zestawami wakacyjnych gadżetów. Na wyniki nie trzeba było długo czekać – pierwsze nagrody trafiły do kinomaniaków już pod koniec lipca, a kolejne – pod koniec sierpnia.
Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Śnieżka jest partnerem „Kina letniego” już od 2016 roku.