Aktualny kurs akcji:

Śnieżka rozdała pierwsze nagrody uczestnikom kina letniego

W lipcowe, piątkowe wieczory mieszkańcy Dębicy i okolic licznie gromadzili się w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Cel: relaks na świeżym powietrzu i obejrzenie dobrego filmu na dużym ekranie. O komfort uczestników „Kina letniego” oraz atrakcję w postaci konkursu, jak co roku, zadbała Śnieżka. Pierwsze nagrody już trafiły do zwycięzców, a o kolejne będzie można zawalczyć do końca sierpnia.

Zasady tegorocznego konkursu organizowanego przez Śnieżkę są proste. Wystarczy podczas seansu pod chmurką wykonać zdjęcie, dodać do niego opis zawierający odpowiedź na pytanie: „Za co lubisz Kino letnie?” i wrzucić na Facebooka, oznaczając go hashtagiem #kinoletniezesniezka. Najciekawsze posty są nagradzane farbami Śnieżka Plamoodporna na letnie malowanie oraz zestawami wakacyjnych gadżetów.

Frekwencja w tym roku bardzo dopisuje, co pokazuje, że mieszkańcom przypadły go gustu przygotowane propozycje filmowe i że czują się komfortowo, spędzając piątkowe wieczory w wygodnych leżakach w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Na potrzeby trwającej edycji imprezy zmieniliśmy nieco formułę naszego tradycyjnego konkursu, który obecnie odbywa się online.

Aleksandra Małozięć dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej FFIL Śnieżka SA

Pokazy filmowe potrwają do końca wakacji. Po lipcowym przeglądzie polskich produkcji, w sierpniu królować będzie kino familijne, a w nim takie produkcje jak „Bella i Sebastian 3”, „Cudowny chłopak”, „Chłopiec z burzy” oraz „Mój przyjaciel orzeł”. To na tych seansach będzie można zrobić zdjęcie, które powalczy o kolejne nagrody ufundowane przez Śnieżkę. Regulamin akcji dostępny jest na stronie: sniezka.pl oraz mokdebica.pl.