Aktualny kurs akcji:

Śnieżka Winter Cup – zimowe zmagania zakończone

Przez ostatnie dwa miesiące – w ramach Śnieżka Winter Cup – na parkiecie hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy młodzi piłkarze rywalizowali o miano najlepszych w swoim roczniku. W rozgrywkach udział wzięło ponad 1000 zawodników z 70 drużyn z trzech województw. Kolejne piłkarskie zmagania już za kilka miesięcy – w letniej odsłonie turnieju.

Turniej organizowany przez Akademię Piłkarską Igloopol Dębica przy wsparciu Śnieżki to dla młodych zawodników niepowtarzalna okazja sprawdzenia swoich sportowych umiejętności w duchu zasad fair play.

Turniej na stałe wpisał się w zimowy harmonogram wydarzeń sportowych miasta Dębica i przez 13 lat nieustannie zrzesza setki młodych sportowców z południowej części Polski. To, że zawody z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością sprawia nam ogromną radość, daje satysfakcję i motywację do dalszych działań.

Bogdan Saletnik Trener i koordynator AP Igloopol

W 13. edycji Śnieżka Winter Cup udział wzięły dzieci urodzone w latach: 2007-2013. Zawodnicy pochodzili z trzech województw: podkarpackiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. Pierwsze zmagania rozpoczęły się już 10 listopada 2019 r., a ostatnie drużyny wyszły na boisko w połowie stycznia br. Każda z nich otrzymała puchar, a zawodnicy pamiątkowy medal oraz prezent.

Śnieżka od wielu lat popularyzuje aktywne spędzanie czasu wśród dzieci i młodzieży. Przejawia się to nie tylko naszym zaangażowaniem w turnieje sportowe, ale także tworzeniem warunków do uprawiania gier zespołowych.

Dominika Kurzawa Specjalista ds. Komunikacji FFiL Śnieżka SA.

W latach 2007-2017 w ramach ogólnopolskiego programu społecznego FFiL Śnieżka „Kolorowe Boiska”, wybudowano łącznie 11 wielofunkcyjnych boisk.
Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejne sportowe zmagania podczas letniej edycji Śnieżka Cup. Na uczestników czekać będzie jeszcze więcej niespodzianek niż ostatnio. Wydarzenie odbędzie się w czerwcu br. na stadionie LKS Igloopol w Dębicy.
Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową zimowych rozgrywek: