Aktualny kurs akcji:

XII edycja Śnieżka Cup podsumowana

W dniach 15-16 czerwca br. stadion LKS Igloopol w Dębicy wypełniły niezapomniane emocje, mnóstwo pozytywnej energii i sportowy duch walki. Za nami letnia odsłona rozgrywek Śnieżka Cup, w której udział wzięło prawie 1500 młodych i zdolnych piłkarzy.

W czerwcowy weekend mali sportowcy zjawili się w Dębicy, by sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności i zmierzyć się z rówieśnikami w dwunastej już edycji turnieju Śnieżka Cup. W rozgrywkach udział wzięły dzieci z roczników 2008-2013 z czterech województw: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową rozgrywek:

Gratulujemy zwycięzcom XII edycji turnieju Śnieżka Cup. Jak zawsze towarzyszyła nam wspaniała atmosfera, słoneczna pogoda i bardzo dobry poziom gry, który z roku na rok jest coraz wyższy. Szacunek należy się wszystkim małym piłkarzom, którzy przyjechali do nas i mimo wysokich temperatur i zmęczenia pokazali piłkarską klasę i walczyli do końca!

Piotr Drobot Trener i koordynator turnieju z ramienia LKS Igloopol.

Na trybunach nie zabrakło najwierniejszych kibiców – rodziców młodych sportówców, którzy z radością, dumą i ogromnymi emocjami obserwowali postępy swoich pociech. To ogromne wsparcie i poświęcenie, bez którego nie zaczęłaby się pewnie żadna piłkarska kariera. Jak mówią rodzice i trenerzy, rozgrywki uczą dzieci zasad gry fair play, szacunku do innych zawodników oraz pracy w zespole i właśnie na tym polega turniej Śnieżka Cup.