Aktualny kurs akcji:

VIDARON idzie z duchem czasu

VIDARON, marka wysokiej jakości produktów do ochrony i dekoracji drewna, w trosce o komfort zakupów i w nawiązaniu do zmieniających się preferencji zakupowych klientów, uruchomiła sprzedaż internetową na nowopowstałej witrynie. Dzięki promocji z okazji otwarcia sklepu, do końca września dostępny asortyment będzie można nabyć z 10% rabatem.

Kupowanie przez Internet jest szybkie, wygodne i bezpieczne, dzięki czemu stało się niezwykle popularne także w branży budowlanej. – Sklep internetowy VIDARON jest odpowiedzią na zmieniające się trendy rynkowe. Szanując preferencje i cenny czas naszych klientów, postanowiliśmy maksymalnie ułatwić proces zakupu produktów VIDARON. Potrzeby klienta są dla nas zawsze na pierwszym miejscu – tłumaczy Anna Szymaszek, Specjalista ds. PR Produktowego w FFiL Śnieżka SA.

Na stronie internetowej sklepu internetowego VIDARON sympatyczny, starszy pan ze spotów reklamowych marki wita nas gestem uniesionego kciuka. Witryna utrzymana jest w charakterystycznej zielonej kolorystyce oraz ma nowoczesną szatę graficzną. Uwagę przykuwają duże zdjęcia i atrakcyjna typografia. Poruszanie się po stronie jest całkowicie intuicyjne, a przeglądanie katalogu produktów wygodne, m.in. dzięki możliwości zaawansowanego filtrowania potrzeb odbiorcy – od funkcji produktu i rodzaju drewna, przez zastosowanie, po metodę aplikacji. Dzięki temu każdy szybko dobierze odpowiednie rozwiązanie do zapotrzebowania. Wyrobom towarzyszą także szczegółowe opisy.

Integralną częścią strony jest specjalny blog. Dzięki regularnie zamieszczanym tu poradom, internauci mogą zapoznać się z fachową wiedzą na temat ochrony i dekoracji drewna. To również skarbnica materiałów inspiracyjnych o aktualnych trendach.

Sklep dostępny jest pod adresem: http://sklep.vidaron.pl/