Aktualny kurs akcji:

Śnieżka wspiera bicie rekordu Guinnessa

Radosne barwy i znakomita zabawa na świeżym powietrzu. To wszystko w ramach bicia rekordu Guinnessa, które odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 19 września 2015 roku w Parku im. Władysława Skarbka-Borowskiego w Dębicy. Patronem Głównym wydarzenia jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Na uczestników wydarzenia, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 w Dębicy oraz Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka, czeka „kolorowe wyzwanie” – bicie rekordu Guinnessa w ilości rysunków namalowanych kredą na chodniku. Impreza odbędzie się pod patronatem Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Aktywnie angażujemy się we wsparcie ciekawych inicjatyw, a szczególnie bliskie są nam wydarzenia odbywające się w naszym najbliższym sąsiedztwie. Próba pobicia rekordu Guinessa w ilości kolorowych rysunków malowanych kreda na chodniku będzie dla dzieci znakomitą okazją do zabawy z kolorami. Wierzymy, że podczas malowania będą się dobrze bawić, a to właśnie uśmiech na ich twarzach jest dla nas najważniejszy.

Anna Szymaszek Specjalista ds. Public Relations FFiL Śnieżka SA

Serdecznie zapraszamy do Parku im. Władysława-Skarbka-Borowskiego/Parku Stomilowskiego/ w Dębicy w dniu 19 września 2015 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.30.