Aktualny kurs akcji:

Superbrands 2014/15 dla marek Śnieżka i Magnat

Marki Śnieżka i MAGNAT z portfolio Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA po raz kolejny otrzymały prestiżowy tytuł Created in Poland Superbrands. Tym samym, znalazły się w elitarnym gronie najlepszych brandów obecnych na polskim rynku.

Wyróżnienia, przyznawane przez międzynarodową organizację The Superbrands Ltd., opierają się o szeroko zakrojone badania konsumenckie oraz opinie ekspertów branżowych. Pozwala to na skuteczne wyłonienie brandów o polskim rodowodzie, które ze względu na jakość oferowanych usług cieszą się największym zaufaniem społecznym. W tym zaszczytnym gronie nie mogło zabraknąć także znanych i lubianych przez Polaków marek Śnieżka (zdobyła dwa tytuły: Superbrands 2014/15 oraz Created in Poland Superbrands 2014/15) i MAGNAT (otrzymał tytuł Created in Poland Superbrands).

Znajomość marki i jej pozytywny wizerunek w oczach konsumentów to największa wartość dla firmy. Cieszy nas niezmiernie, że wśród najlepszych brandów obecna jest Śnieżka oraz MAGNAT, co potwierdza doskonałą jakość oferowanych przez nas rozwiązań.

Łukasz Dobrowolski Dyrektor ds. Marketingu Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA

Superbrands działa na świecie od ponad 20 lat, w Polsce zaś już od 10. Celem inicjatywy jest wyróżnienie najlepszych marek, dzięki czemu co roku powstaje kompleksowa baza wiedzy o potentatach rynku. Po lupę branych jest ponad 3 000 brandów konsumenckich i biznesowych, które niezależny instytut badawczy ARC Rynek i Opinia poddaje badaniu na próbie ponad 15 000 respondentów. W proces oceny zaangażowane jest także 60-osobowe gremium ekspertów branżowych, tworzących Radę Marek. Wyróżnienie Superbrands stanowi czytelny znak dla konsumentów, że mają do czynienia z wysokiej jakości produktem lub usługą.