Aktualny kurs akcji:

Dziewiętnaście nowych pomysłów na niepowtarzalne mieszkanie

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA zaprezentowała nowości w kolekcji Śnieżka Satynowa na 2014 rok. To dziewiętnaście zupełnie nowych barw. Paleta kolorystyczna – łącznie z kolorem Śnieżnobiałym – liczy już 61 kolorów. Wszystkie stanowią inspirację do barwnego wyrażenia własnej osobowości.

Porcelanowa Biel, Kremowa Delikatność, Orientalny Taniec czy Twórcza Nostalgia – to tylko niektóre przykłady z gamy zaprojektowanych przy pomocy cenionych architektów oraz designerów nowych kolorów. Wszystkie w harmonijny sposób dopełniają istniejącą paletę, czyniąc ją jeszcze bardziej unikatową. Cała kolekcja farb Śnieżka Satynowa jest zaproszeniem w podróż do świata fascynujących i inspirujących barw, które dodadzą blasku każdemu pomieszczeniu.

Nowa, bogatsza oferta daje możliwość tworzenia różnorodnych aranżacji w uzupełniających się tonacjach. Barwy, które znajdują się w kolekcji farb Śnieżka Satynowa to prosty i niezawodny sposób na wykreowanie niepowtarzalnej, zgodnej z naszą naturą i najnowszymi trendami przestrzeni do życia, pracy i wypoczynku. Każdy znajdzie wśród nich inspirację do kreatywnej zabawy kolorem, nie tylko na wiosnę.

Anna Kopera

Śnieżka Satynowa to wysokiej jakości farba do wnętrz. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Teflon® surface protector tworzy niezwykle trwałe powłoki, z których można łatwo usuwać plamy i zabrudzenia. Farba jest prosta w aplikacji, doskonale kryje i nie chlapie podczas malowania. Jej wydajność to nawet 14m²/L przy jednokrotnym malowaniu. Śnieżka Satynowa została wyróżniona certyfikatem jakości KidZone. Jakość produktu potwierdził także Polski Komitet Normalizacyjny (zgodność z normą PN-C 81914:2002) oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, które przyznało Śnieżce Satynowej certyfikat EcoLabel.