Aktualny kurs akcji:

Nowa odsłona Śnieżki Do kaloryferów

Odświeżenie szaty graficznej opakowań farb Śnieżka związane jest ze zmianami, jakie zachodzą w systemie identyfikacji wizualnej. Dla poszczególnych linii produktowych wprowadzany jest nowy, podkreślający rolę marki design opakowań, które cechuje nowoczesny minimalizm i czytelny układ komunikatów. Projekt opakowania farby Śnieżka Do Kaloryferów jest zgodny z tymi założeniami.

Nowa szata graficzna emalii Śnieżka Do Kaloryferów poprzez duże zdjęcie kaloryfera wyraźnie wskazuje przeznaczenie produktu. Budowa panelu informacyjnego podkreśla jego związek z innymi produktami z portfolio marki. Zmienione opakowanie jest czytelne i zawiera przejrzyste, proste komunikaty prezentujące główne cechy produktu.

Modyfikowana emalia akrylowa Śnieżka Do Kaloryferów to farba charakteryzująca się odpornością na podwyższone temperatury i bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. Dzięki swoim właściwościom farba nie żółknie i może być stosowana do dekoracyjno-ochronnego malowania kaloryferów i elementów instalacji c.o. Produkt można także wykorzystywać m.in. do malowania uprzednio zagruntowanych elementów drewnianych i drewnopochodnych, stalowych i żeliwnych oraz do renowacji starych wymalowań olejno-ftalowych wewnątrz pomieszczeń.