Aktualny kurs akcji:

„Dekoratorium” podwójnym laureatem Gali Pearl Awards 2011

7 listopada, w Nowym Jorku już po raz siódmy odbyła się gala rozdania nagród Pearls Awards, przyznawanych przez Custom Content Council. „Dekoratorium” - wnętrzarski magazyn Śnieżki, który zadebiutował na rynku wydawniczym w kwietniu tego roku, otrzymał Brązowe Perły w aż dwóch kategoriach.

Pierwsza z nagród została przyznana „Dekoratorium” w kategorii „Najlepszy Nowy Magazyn na Świecie” – „Best New Magazine” (tym samym jest to 3. najlepszy magazyn na świecie),druga natomiast za typografię – w kategorii „Best Use of Typography”. Stworzenie magazynu  „Dekoratorium”  Śnieżka powierzyła agencji Novimedia Content Publishing. Ta współpraca zaowocowała aż dwoma światowymi nagrodami dla czasopisma już w pierwszym roku współpracy.

Konkurs Pearls Awards został stworzony, aby uhonorować dążenie do doskonałości i rosnący sukces branży custom publishing, czyli wydawnictw marketingowo wspierających sprzedaż. Nagroda jest przyznawana publikacjom zarówno dużych, jak i małych firm z różnych sektorów gospodarki – ukazującym się w formie newslettera, magazynów papierowych i internetowych. W konkursie biorą udział marki z całego świata, a ponad 600 zgłoszeń, wysłanych w jego tegorocznej edycji, obrazuje znaczenie tego wydarzenia na ogólnoświatowym rynku marketingowo-wydawniczym.

Bardzo cieszymy się z aż dwóch otrzymanych nagród. Nasza satysfakcja jest tym większa, że ukazujące się od kliku miesięcy Dekoratorium, pomimo, że dopiero debiutuje na rynku custom publishing, już zostało uznane przez światowe gremium i wybrane spośród aż 600 zgłoszonych publikacji.

Monika Żyradzka kierująca publikacją

Otrzymane nagrody dowodzą, że wydawca Dekoratorium – FFiL Śnieżka, podążając za światowymi trendami, z powodzeniem wprowadza na polski rynek innowacyjne rozwiązania, zarówno produktowe jak i wizerunkowe. Ukazujący się od kwietnia 2011 r. magazyn prezentuje zagadnienia z zakresu aranżacji wnętrz, przedstawia oryginalne wnętrzarskie inspiracje i pomysły. Ponadto można w nim znaleźć mnóstwo ciekawostek ze świata sztuki, mody i psychologii koloru, które pomagają w przekształcaniu mieszkania w przytulne, eleganckie i inspirujące miejsce.