Aktualny kurs akcji:

Ruszył odświeżony serwis internetowy magazynu Dekoratorium

Nowy serwis www.dekoratorium.com to optymalne połączenie elegancji, stylu i nowoczesnej technologii. Sprawia, że użytkownik od pierwszych chwil czuje się komfortowo i ma w zasięgu kliknięcia wszystkie najważniejsze informacje oraz użyteczne funkcje, które uzupełniają lekturę drukowanej wersji magazynu Dekoratorium.

Nowa strona magazynu w całkowicie odmienionej szacie graficznej nawiązuje do drukowanego wydania Dekoratorium. Dzięki intuicyjnemu sposobowi poruszania się, internauci od razu odnajdą interesujące ich informacje o najnowszych numerach pisma oraz nadchodzących konkursach. Na podstronie Archiwum umożliwiono zainteresowanym zajrzenie do poprzednich numerów Dekoratorium oraz ściągnięcie ich na swój dysk, całkowicie za darmo.

Odwiedzający stronę www.dekoratorium.com mają do dyspozycji wydzieloną,  specjalną podstronę, na której można od razu zapoznać się z zasadami i regulaminem wybranego konkursu a następnie wziąć w nim udział. Dla osób, które cenią sobie czas, Dekoratorium udostępniło wyszukiwarkę, która umożliwi znalezienie potrzebnych nam informacji.