Aktualny kurs akcji:

BESTON KLEJ STOLARSKI – łatwo, szybko, profesjonalnie

Najnowszy produkt serii BESTON zachwyca wszechstronnością. Nowoczesny klej stolarski typu wikol znajdzie swoje zastosowanie podczas codziennych czynności.

Najnowszy produkt serii BESTON zachwyca wszechstronnością. Nowoczesny klej stolarski typu wikol znajdzie swoje zastosowanie podczas codziennych czynności. Sklei: drewno z drewnem, materiałami drewnopochodnymi oraz laminatami. Dodatkowo połączy ceramikę, papier i szkło. Jest bardzo wytrzymały, doskonale przyczepny i niebywale trwały.

Nowoczesny produkt klejący BESTON wyróżnia się na tle konkurentów. Jest wyjątkowo mocny i elastyczny, a także wodoodporny i przyczepny do podłoża. Co ważne dla użytkownika – klei się go na zimno, co bardzo przyspiesza wszelkie prace montażowe i remontowe. Jest niesłychanie trwały, przy tak łatwej aplikacji to nie lada zaleta. Nowy klej BESTON daje bezbarwne spoiny, co czyni go niewidocznym pomocnikiem domowym. Rodziców powinien przekonać też fakt, iż klej ten spełnia normy „Bezpieczeństwo zabawek”. Oznacza to, że można go bez obaw zastosować do sklejenia np. ulubionej drewnianej zabawki dziecięcej.

Klej stolarski uzupełnia wyjątkową gamę produktów BESTON takich jak uszczelniające silikony, izolacyjne pianki i mrozoodporne zaprawy czy szybko utwardzalny akryl. Klej dostępny jest w pojemnikach od 75 ml do 17 l. Dlatego każdy z nas, zależnie od własnych potrzeb może skorzystać z tego niezawodnego produktu. To wspaniałe, że profesjonalne narzędzia docenione przez fachowców, mogą od teraz służyć także do użytku domowego.

Od teraz klejenie staje się jeszcze łatwiejsze. Klej stolarski BESTON nakłada się na oczyszczoną, wyrównaną powierzchnię, po upływie kilku minut należy jedynie docisnąć. Pełną wytrzymałość spoina osiąga już po 24 godzinach! Warto zwrócić też uwagę na niezwykłą wydajność tego produktu – aż 200 mg na m2.

Nowoczesne i oryginalne opakowania kleju stolarskiego BESTON przykują uwagę w markecie, bez problemu odnajdziemy poszukiwany produkt na sklepowej półce. Przed użyciem warto zapoznać się z instrukcją i postępować według wskazówek. Zapewni nam to łatwą pracę i solidne efekty.

Od dziś wytrzymały, elastyczny i doskonale przyczepny klej stolarski BESTON do klejenia na zimno czeka na swoich użytkowników. Gwarantuje szybką i bezproblemową pracę/ aplikację/  oraz satysfakcjonujące  i trwałe jej efekty.