Aktualny kurs akcji:

Złote serduszko WOŚP dla Śnieżki

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. jak co roku włączyła się w szczytna ideę wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy i wylicytowała złote serduszko o wartości 15 tys. zł. na rzecz chorych dzieci.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. jak co roku włączyła się w szczytna ideę wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy i wylicytowała złote serduszko o wartości 15 tys. zł. na rzecz chorych dzieci.
„Dzielić się i pomagać innym, to wielka przyjemność, zwłaszcza, jeśli są to chore dzieci. Wiemy, jak wielką pracę wykonuje Jurek Owsiak i cały zespół jego ludzi, dlatego z radością, co roku dokładamy od siebie mała cegiełkę” – mówi Piotr Mikrut – Prezes Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka.

Działania społeczne FFiL Śnieżka realizuje konsekwentnie od wielu lat. Prowadzi fundację „Twoja szansa” (www.twojaszansa.sniezka.pl) i realizuje programy społeczne, takie jak „Dziecięcy świat w kolorach”, w ramach, którego w klinikach i szpitalach powstają „bajkowe” ścienne dekoracje. Inną inicjatywą spółki jest program „Kolorowe Boiska, czyli… szkolna pierwsza liga”, którego celem jest popularyzowanie wśród uczniów – poprzez konkurs plastyczny – idei sportowych.
Śnieżka została za to uhonorowana zwycięstwem w prestiżowym konkursie „Mocni Wizerunkiem 2010”, w którym otrzymała dwie główne nagrody: za program „Kolorowe Boiska” oraz całokształt działalności społecznej.