Aktualny kurs akcji:

Marka Śniezka ponownie wygrała w konkursie „Wybór roku” na Ukrainie

Marka Śnieżka - reprezentowana na Ukrainie przez Śnieżka Ukraina Sp. z o.o. - otrzymała na tamtejszym rynku wyróżnienie w konkursie „Wybór Roku” w kategorii producent farb i lakierów. Zdobywając aż 31% głosów, Śnieżka pokonała rywali już trzeci rok z rzędu. W wyniku zebranych ocen, spółka nie tylko po raz trzeci została liderem w swojej kategorii, ale też potwierdziła, że jej produkty cieszą się zaufaniem klientów oraz uznaniem ekspertów.

Marka Śnieżka – reprezentowana na Ukrainie przez Śnieżka Ukraina Sp. z o.o. – otrzymała na tamtejszym rynku wyróżnienie w konkursie „Wybór Roku” w kategorii producent farb i lakierów. Zdobywając aż 31% głosów, Śnieżka pokonała rywali już trzeci rok z rzędu. W wyniku zebranych ocen, spółka nie tylko po raz trzeci została liderem w swojej kategorii, ale też potwierdziła, że jej produkty cieszą się zaufaniem klientów oraz uznaniem ekspertów.

„Wybór roku” to projekt prowadzony na Ukrainie od 8 lat. Jego celem jest ocena jakości i popularności obecnych na rynku ukraińskim produktów i usług z różnych branż. Konkurs cieszy się  zaufaniem społecznym (41% badanych),a konsumenci (27% badanych) w swojej decyzji o zakupie kierują się tym, czy produkt został uhonorowany medalem „Wybór roku”.

To wielki sukces: zyskać uznanie na zagranicznym rynku. Cieszę się, że udało nam się po raz kolejny zostać liderem w swojej kategorii.
Konkurs „Wybór roku” pokazuje, że nasza determinacja w doskonaleniu produktów i poszerzaniu oferty, przekłada się na zadowolenie i zaufanie konsumentów. Trudno o lepszą motywację.

Walentyna Ochab Dyrektor ds. Współpracy z Zagranicą