Aktualny kurs akcji:

W gronie liderów

Jesteśmy jednym z liderów rynku farb i lakierów w Polsce w segmencie wyrobów dekoracyjnych oraz jednym z wiodących producentów na Węgrzech, Ukrainie i Białorusi.

Grupę Kapitałową Śnieżka tworzą podmioty operujące na rynku farb i lakierów. W nowoczesnych zakładach produkcyjnych Grupy zlokalizowanych w czterech krajach – w Polsce, na Węgrzech, Ukrainie i Białorusi – wytwarza się rocznie około 140 mln kg różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne. Wyroby Grupy są dedykowane do dekoracji i ochrony różnego rodzaju podłoży. Grupa Śnieżka zatrudnia około 1 100 pracowników.

Custom Size – 3 Custom Size – 3

Dzięki pracy wykwalifikowanej kadry i współpracy z renomowanymi, międzynarodowymi dostawcami surowców w Grupie tworzone są innowacyjne rozwiązania, gwarantujące najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Śledząc światowe trendy w aranżacji wnętrz oraz współpracując z projektantami i architektami, Grupa oferuje najwyższej jakości produkty, których bogata kolorystyka jest źródłem inspiracji dla użytkowników w kilkudziesięciu krajach.

Custom Size – 4 Custom Size – 4

Spółką dominującą w Grupie jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka – jeden z liderów rynku farb i lakierów w Polsce. Tak wysoką pozycję rynkową Spółka osiągnęła w ciągu ponad 39 lat działalności – jej początki sięgają bowiem 1984 roku. Korzenie Spółki związane są z Podkarpaciem, gdzie do dziś funkcjonują główne zakłady Grupy i nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju. Od 2003 roku Spółka – jako jedyna w branży – jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.